info@alanyamarina.com.tr

Online Rezervasyon » Rezervasyon Kuralları

Rezervasyon Kuralları

Rezervasyon ile ilgili koşullar

01 Ekteki rezervasyon formu tekne sahibi/kaptanı/sorumlusu tarafından eksiksiz doldurulmalıdır.

02 Rezervasyonu talep edilen süreye ait bağlama bedelinin %50 sinin ödenmesinin ardından rezervasyonunuz kesin rezervasyon olarak kabul edilecek, onaylanacak teknenize uygun bir bağlama/kara park yeri tahsis edilecek ve formun bir kopyası tarafınıza verilecektir. Tahsis edilen yer, Alanya Marina tarafından yatların boyutu ve malzemesine göre belirlenir, yatçının isteğine göre değil. Gerekli durumlarda, geçici veya temelli olarak yatın yeri değiştirilip, yatçıya bilgi verilebilir. Sözkonusu tahsis edilecek yer, talebinize bağlı olarak veya, işletme kuralları dahilinde tarafınıza bilgi verilerek değiştirilebilir.

03 Ödeme nakit olarak, çek ile veya Alanya Yat Limanına ait YAPI KREDİ Bankası ALANYA KEYKUBAT ŞUBESİ (Şube No: 978) 81295823 nolu YTL, 83025946 nolu EURO ve83025969 nolu USD hesabına havale edilerek veya kredi kartı ödeme formunu doldurmanız suretiyle yapılabilir.

04 Tekneniz, Alanya Yat Limanına giriş yaptığında onaylanmış rezervasyon formunu ön büroya ibraz etmeniz ve teknenize ait bağlama bedeline ait bakiye miktarını peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.Bağlama bedelinin tamamının ödenmesinin ardından teknenize ait bir bağlama sözleşmesi yapılacaktır.

Rezervasyon İPTALİ ile ilgili koşullar

01 Yapılan rezervasyon başka bir yat adına devir edilemez.

02 Rezervasyonda bildirilen geliş tarihinden 60 gün öncesinde kadar iptal durumunda, bağlama avansının tamamı geri ödenir.

03 Rezervasyonda bildirilen geliş tarihinden 30-59 gün öncesinde yazılı olarak bildirilmesi durumunda rezervasyon avansının yarısı ödenir.

04 Rezervasyon iptalinde bildirilen kontrat başlama tarihinden en az 30 gün önce yazılı bilgi verilmesi halinde, geri ödeme yapılmaz.

05 Yapılan rezervasyonun başka bir yıla devredilmesi için rezervasyonun başlama tarihinden en az 30 gün önce yazılı bilgi verilmelidir.

06 Alanya Yat Limanı Müdürlüğü adına, kişi, kuruluş ya da seyahat acenteleri tarafından yapılmış rezervasyon bağlantıları kabul edilmeyecektir.

BAĞLAMA KONTRATI kuralları ve iptali şartları

01 Yat sahibi/kaptanı Marina Ofis tarafından istenen ( Transitlog, Kimlik, Bağlama Ruhsatı, sigorta…) evrakları bildirmekle yükümlüdür. Süresi biten veya geçersiz belge var ise bir hafta içinde marina ofise tamamlayarak getirmek yat sahibi/kaptanın yükümlülüğündedir.

02 Yat Marinaya geldikten sonra gerekli bütün evraklar marina ofise sunulur Marina kontratı imzalanır ve ücretin tamamı peşin veya kredi kartı veya banka transferi yoluyla alınır.

03 Kontrat imzalandıktan ve ödeme yapıldıktan sonra, kontrat iptali ve geri ödeme yapılmaz. İhtilaf halinde ALANYA Mahkemeleri yetkilidir.REZERVASYON FORMU İÇİN TIKLAYIN »
36° 33’ 25” N 31° 57’ 07” E      VHF CHANNEL 16/73
Alanya Marina, Akhan Mevkii, Yat Limanı, 07400 Alanya, Antalya
+90 242 511 34 00    /    info@alanyamarina.com.tr

Tüm Hakları Alanya Marina’ya aittir
© 2008-2019

Tasarım ve Programlama AJANSWEB