info@alanyamarina.com.tr

About Us » Press

Tehlike çanları çalıyor

ABOUT ALANYA Marinası tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan "2. El Yat Show Fuarı" hazırlıkları başladı.

ABOUT ALANYA Marina Müdürü Savaş Ayas yaptığı açıklamada, yaz yelken sezonunun başladığı bu günlerde birçok kişinin yat sahibi olmak ve denize daha yakın olmak istediğini çeşitli sohbetlerde dile getirdiğini söyledi.

Bazı yat sahiplerinin de mevcut yatlarını değiştirmek ya da satmak için çalıştıklarını kaydeden Ayas, ulusal ve uluslararası yatçılık dünyasının Doğu Akdeniz’deki önemli merkezlerinden biri haline gelen Alanya Marina’nın 2. El Yat Show Fuarı düzenlediğini bildirdi.

ABOUT ALANYA Marinası’nın da hizmete girmesiyle Doğu Akdeniz’de önemli bir merkez haline geldiğini anlatan Savaş Ayas, şöyle devam etti.

"Alanya şehrinde yaşayan 250 bin kişilik daimi nüfusun yaklaşık 20 bin kadarı 32 değişik ülke insanından oluşmaktadır. Gerek Alanyalılar gerekse Alanya da yaşayan yabancı uyruklu kişiler Alanya Marinası’nın kendilerine sağladığı bu yeni imkânı kullanmak ve yat sahibi olma imkânını araştırmak istemektedirler. Bu talepleri göz önünde bulundurarak Alanya’nın geleneksel İkinci El Yat Show’u üçüncü kez 30 Haziran 2013 Pazar – 7 Temmuz 2013 tarihleri arasında organize etmeye ve bu 8 gün süre ile yatlarını satmak isteyen yat sahiplerini misafir etmeye karar verdik."

Türk veya yabancı bayraklı yatlarını satmak isteyen yat sahiplerinin şimdiden Alanya Marina’da gerçekleştirilecek olan 2. El Yat Show Fuarı için rezervasyon yapmaya başladığını belirten Ayas, şunları kaydetti.

"Bu süre içinde teknesini satmak isteyenler için bağlama ücreti alınmayacaktır ve marina idaresi satıştan herhangi bir gelir talep etmeyecektir. Buna ek olarak, katılımcılar, çeşitli eğlencelerden, marina hizmetlerinden, Alanya ve çevresini keşfetme gibi fırsatlardan da yararlanabilecektir.

ABOUT ALANYA Marinada bulunan Yat bakım ekipleri ve 100 ton kapasiteli Travel Lift, 25 ton kapasiteli tekne taşıyıcı, bu süre içinde teknenizin her türlü sorununu uygun servis ücretleri ile gidermek için hazır olacaktır.

Eğer bu organizasyonumuza katılmak ve teknenizi satmak isterseniz, lütfen bizi arayın. Bu bilgiler teknenize marinada verilecek bağlama yerinin rezerve edilmesi açısından önemlidir."


http://www.antalyaburada.com/Alanya-yatip-kalkip-buna-hazirlaniyor-29649.html

36° 33’ 25” N 31° 57’ 07” E      VHF CHANNEL 16/73
Alanya Marina, Akhan Mevkii, Marina, 07400 Alanya, Antalya, Turkey
+90 242 511 34 00    /    info@alanyamarina.com.tr

All right reserved for Alanya Marina
© 2008-2019

Design and Programming AJANSWEB